Alternative html content for non-flash devices

  
   Bu Sayfayı Paylaş   
Hakkımızda
  


  


    Geri Dön

1975 yılında HASAN KELEŞ tarafından kurulan firmamız, proje bazlı sektörel çalışmalarına öncelik vererek ticari hayatına başlamıştır. Özellikle İstanbul ve çevresinde başarılı şekilde tamamladığı kaliteli, çağdaş, estetik yapıları inşaat sektörüne kazandırarak hak ettiği yerine almıştır.
Son yıllarda GRANİT'in Ülkemizde giderek popüler hale gelmesiyle 2000li yılların başında aldığı stratejik kararla çalışmalarına GRANİT İTHALATI'nıda eklemiştir. LAZTAŞ olarak 35 yılı aşkın tecrübesiyle, dünya markası olmuş çeşitli firmalarla çalışarak kendini kanıtlamıştır.
2007 yılı itibariyle teknolojik yatırımlarına hız vererek yurt dışı projelere de cevap verebilmenin çabası içerisindedir. Gelenekçi ve yenilikçi ilkesinden taviz vermeden ülkemizi yurtdışında kendini kanıtlamış bir marka olarak temsil edebilmenin heyecanını da en kısa zamanda siz değerli dostlarımızla paylaşmak inancı ve azmindeyiz.
Şu anda İNSAN + SERMAYE ilkemizden yola çıkarak teknik ve uygulama ekibimizin yıllara dayanan bilgi, birikim, donanım ve tecrübesi sonucu ortaya çıkan çağdaş projelerde imzamızın olmasından büyük bir onur du
 
  Duyurular
  Merkez Bankası Kurları
  ALIŞ SATIŞ
USD    3.7777 TL 3.7845 TL
EURO    4.6367 TL 4.645 TL
GBP    5.246 TL 5.2733 TL
  HAVA DURUMU
Saat
Copyright © 1975 - 2018 Laztaş Mermer Granit